“שושלת היוחסין” לפי רייקי

חשיבות השושלת הרוחנית של מיקאו אוסואי

רייקי הינה דרך אנרגטית עוצמתית לטיפול עצמי, טיפול בבני אדם אחרים ובבעלי חיים והיא דרך רוחנית לאיזון והעצמה אישית.

לכל אדם שבוחר בדרך הרייקי מתאפשר להיות ערוץ אנרגטי אל ומאת אנרגיה קוסמית טהורה באמצעות חניכה/כוונון/תיאום של רייקי מאסטר מוסמך שהוכשר לכך רוחנית ואנרגטית. תהליך זה משולב בלמידה של עקרונות וערכים רוחניים לקידום והעמקת המודעות העצמית של המתמחים ברייקי.

הדרך הרוחנית והאנרגטית של אוסואי נלמדת ומועברת ממאסטר לתלמיד באותה צורה ויחד עם זאת כל מאסטר/מדריך יכול להוסיף ולהעניק לתלמידיו מדרכו הרוחנית.

קיימות שיטות אנרגטיות נפלאות אך הן אינן רייקי, למרות שייתכן שתהיינה תחושות דומות תוך כדי שימוש באנרגיות אחרות אך אם אין מציינים זאת לתלמיד הוא יכול לחשוב בטעות שלמד את הרייקי המסורתי ומכאן נוצרים מושגים שונים של רייקי.

קיימת רק דרך אחת של תהליך כיוונון למקור האנרגיה הרוחנית של אוסואי וכל צורה אחרת של כוונון איננה דרך הרייקי.

מכאן ברורה חשיבות השושלת של המאסטר, ומקובל אצל מורי רייקי המסורתי להציג את השושלת הרוחנית שלהם עד מיקאו אוסואי כדי שלתלמיד תהיה ברורה השושלת הרוחנית שלו וגם למנוע אי הבנות עם תחומי הילינג אחרים.

השושלת הרוחנית של רייקי מאסטר, שממנה ניתן לעקוב עד למקור, היא האמצעי היחיד לוודא שאכן מדובר ברייקי מסורתי מקורי.

ברור לכולנו שמיקאו אוסואי איננו מקור האנרגיה והוא לא “המציא” את המהות הקוסמית שקיימת ביקום כנראה מאז ומתמיד. מיקאו אוסואי בעצמו ידע שבהיסטוריה האנושית היו שקדמו לו במודעות וביכולת לתקשר עם מהות החיים אולם הם לא השאירו אחריהם שושלת שניתן לעקוב אחריה.

אוסואי הוא זה אשר הצליח בעידן החדש לחדש את הקשר אל המהות האנרגטית הנפלאה ולכן עבורנו הוא המקור הוודאי היחיד.

 שושלת היוחסין שלי

גלילה למעלה
דילוג לתוכן