“הילינג” – דרך פשוטה ויעילה להשגת אורח חיים בריא ורגוע

“הילינג”(באנגלית “ריפוי”) קיימות גישות וצורות שונות של ריפוי  הילינג: הילינג קבלי, הילינג שמאני, הילינג אנרגטי, הילינג עם קריסטלים  ועוד.. המשותף בין כל צורות הריפוי הללו הוא שהריפוי באופן הזה מסתמך על היכולת הטבעית של גוף לרפא את עצמו כאשר המטפל רק מזרז ומניע את תהליך הריפוי ע”י  הזרמה של אנרגיית הריפוי בגוף המטופל.
ע”י הנחת ידיים מסויימת מועברת למטופל אנרגיה מרפאה, מרגיעה, ליצירת איזון והשפעה על הבריאות הכוללת בכל ארבעת הרבדים- אנרגטי, מנטלי, רגשי ופיזי.
ריפוי בהילינג מתאים לכל גיל.

אצלי תוכלו לקבל הילינג/ ריפוי בשלושה אופנים:

הילינג קבלי “עץ החיים” (שיטת לוסקי:  10 ספירות 22 אותיות)
הילינג קבלי מתעל אנרגיה גבוהה מאור אינסוף – מהבורא, על ידי התכוונות
לאותיות ומספרים ולעתים צירופי אותיות. הקרנת האותיות והמספרים אל גופו
של המטופל מחדשת את האנרגיות החסרות בגוף ובנפש.

הילינג בתדר “אומגה” (אוריאלה קם מורין)
תהליך העברת התדר באמצעות מגע עדין באזור כפות הרגליים ובאזור הראש לצורך העברת האנרגיה עצמה, ולמשך 20-30 דקות ולא יותר מכך בשל עוצמת התהליך. הקוד המאוזן נשלח לכל הגופים והתאים עד רמת ה- ד.נ.א ומאפשר איזון, ריפוי ויצירת מציאות מיטבית.

REIKI רייקי : אנרגית ריפוי אוניברסלית המגיעה ממקור של אהבה ללא תנאי וזורמת בשדה האנרגטי של כל אחד. בהנחת ידיים עדינה לאורך הגוף המטפל מעורר את כוח הריפוי הטבעי הנמצא אצל המטופל.

….”פניתי אלייך בעניין הפחתת לחץ לפני בחינת הבגרות הראשונה של הבת שלי. התחלנו באבחון וטיפול עם תמציות והצעת גם טיפולי הילינג.
האמת, לא חשבתי שהבת שלי תתחבר לזה ולשמחתי היא הסכימה. בטיפול הראשון היא נרדמה – ממש התמסרה לטיפול. ובטיפולים האחרים היא כבר הרגישה שהיא רגועה יותר, שולטת בחומר ומאמינה בעצמה. בטיפול הילינג שהיה יום לפני הבגרות היא הצביעה שזאת הנקודה הממשית שהכניסה לה רוגע ושלווה, בטחון ואמונה בעצמה. אין לי מושג מה עשית בטיפול הזה, אבל היא חזרה הביתה והתחילה להרגיע גם את החברות שלה. בבוקר שלמחרת, ביום הבחינה, היא התעוררה עם אותה התחושה. את הבחינה היא עברה ברוגע, בקלות ובשליטה בידע שלה.” אורנית

Scroll to Top

מתנה הדרכה קצרה: שינוי בארבעה רבדים

אישור דיוור(חובה)
דילוג לתוכן