“קידום השלום העולמי” בעזרת רייקי

המרכז הבינלאומי להכשרת הרייקי שבראשו עומד מסטר ווליאם לי ראנד, מארגן בכל חודש  מדיטציות לקידום שלום פנימי ועולמי.

המדיטציות לקידום השלום נקבעות לשעה 19:30- זמן מקומי של כל מדינה.

שיטה זו נבחרה בגלל האפקט המיוחד של התהליך. בעוד כל אחד עושה מדיטציה – שולח רייקי בשעה קבועה לפי אזור הזמן שלו, האנרגיה נבנית כמו גל המתעצם יותר ויותר תוך כדי תנועה סביב כדור הארץ כאשר אנרגיית השלום הולכת ומתגברת ומתעצמת וממשיכה לזרום הרבה לאחר מכן (תדרים שעוברים ומתעצמים בהשפעת איזורי הזמן). כלומר שולחים ומקבלים אנרגיות ריפוי.

כל אחד יכול לעשות מדיטצית רייקי – מספיק שהינכם יושבים ב”פינת השקט” שלכם ומתכוונים במחשבותיכם אל השלום הפנימי, הפרטי של כל אחד מכם ואל הרצון לשלום עולמי.

במשך השנים נתקבלו דיווחים מאלו שהשתתפו במדיטציות הקודמות המצביעים על כך שרבים עברו חוויות רוחניות עוצמתיות. תוך כדי איחוד עם אחרים הנוטלים חלק במדיטציה, התפתחה בהם תחושה של שלווה אשר נותרה בהם למשך זמן רב. חלקם ראו אור מוזהב המקיף את כדור הארץ ואחרים הרגישו רשת של פחד מתפוגגת ומוחלפת על ידי אמון באחרים ואמון בעתידנו.

הכרטיסים לקידום השלום העולמי

 

הכרטיסים לקידום שלום עולמי אוצרים בתוכם את התדר של מערכי הקריסטלים לקידום שלום עולמי אשר הונחו במקומות בעלי משמעות רוחנית ומשמשים כתחנות מעבר לתודעה גבוהה. (מערכי הקריסטלים כוללים את סמלי כל הדתות והאמונות) על ידי פתיחה לאנרגיה שלהם אנו הופכים לערוץ עבור אהבה ושלום שיזרמו לכל בני האדם על כדור הארץ.

סיפור אישי: בשנת 2003 נודע לי שיגיע לארץ בפעם הראשונה מסטר ווליאם ראנד ראש איגוד הרייקי הבינלאומי, להעביר במשך שלושה ימים סדנת מסטר רייקי. למרות שעברתי סדנא כזו שנים קודם לכן, החלטתי לעשות שוב את הסדנא עם המסטר . הסדנא הזו היתה חוויתית עם אנרגיות עוצמתית שחיזקה בי את דרך הרייקי. הסדנא היתה כ”כ מוצלחת שווילאם ראנד הגיע שוב בשנת 2004 לסדנת מסטר “קארונה רייקי” .
הסדנא בשנה 2004 נערכה בגלריה לאומנות יהודית שבעיר העתיקה בירושלים. בנוסף לחוויה הרוחנית העוצמתית שעברנו, ולא מעט בגלל הגלריה שבה שהינו 3 ימים, השאיר ווילאם  בגלריה את רשת הקריסטלים לשלום עולמי. רשת כזו הוא הניח גם בקוטב הצפוני, בקוטב הדרומי ובמרכז הבינלאומי להכשרת הרייקי בארצות הברית שבראשו הוא עומד.

על ידי השתתפות במדיטציה קבוצתית, אנחנו מצטרפים לאלפי אנשים אשר ישתמשו בכרטיסים על מנת להביא לשלום עולמי. על ידי הצטרפות יחד, ההשפעה תוכפל אלפי מונים.

התנסות עוצמתית זו תעזור להסיט את הרטט של כדור הארץ שלנו לרמה גבוהה יותר של מודעות. תוך כדי שאנו משתמשים בכרטיסים למדיטציה על שלום עולמי, אנו הופכים למשואה שבאמצעותה השלום יתפזר ברחבי העולם, דבר שיביא לתחושה מרוממת לכל בני האדם.

ניתן להוריד את כרטיסי קידום השלום העולמי וכן להיות מעודכנים בתאריכי “רייקי לשלום עולמי” באתר http://www.reiki.org/WPCM.html

אפשר להדפיס מהכרטיסים כמה עותקים שאתם זקוקים ואף להעביר לחבריכם.

וכל המרבה הרי זה משובח.

אתם מוזמנים ליטול חלק במדיטציות לקידום שלום עולמי בעצמכם וגם באמצעות כרטיסי השלום העולמי. נא סמנו בלוח השנה שלכם והעבירו הודעה זו לכל חבריכם.

באהבה ותקוה לשלום פנימי ועולמי

( האמור לעיל פורסם באתר הבינלאומי להכשרת הרייקי ותורגם ע”י נמרוד קדם)

 

גלילה למעלה דילוג לתוכן