“חיסון” תדרים

מהו בעצם חיסון ?

חיסון למעשה הוא אמצעי למניעת מחלות, ריפוי מונע. החיסון מיועד לחסל גורמים מזיקים לבריאותינו – חיידקים ומחלות שונות עוד לפני שתתרחש מחלה.

לאורך החיים, מערכת החיסון לומדת לזהות גורמים מזיקים. כאשר מערכת חיסונית בריאה מזהה גורם מזיק היא מפתחת נוגדנים ספציפיים לחסל את אותו מזיק. מערכת החיסון “זוכרת” ובכל פעם שיש פלישה של אותו מזיק היא מיד מפעילה את הנוגדן הספציפי וברוב המקרים מערכת בריאה מחסלת את הגורם מבלי שהיינו מודעים לכך וכמובן שעוד לפני שאותו מזיק גרם למחלה.

ישנן מחלות עבורן צריך להתחסן רק פעם אחת או סדרת חיסונים כדוגמת החיסונים שתינוקות וילדים מקבלים והנוגדנים לאותן מחלות נשארים בגוף למשך כל החיים. אולם יש מחלות שהגוף “שוכח” ואז יש צורך לחזור על החיסון כל תקופה מסויימת כדוגמת חיסון השפעת.

חיסון שפעת מורכב מכמה זני נגיפים החיסון הוא חיסון פעיל שמכיל נגיפים מומתים או מוחלשים. חיסון פעיל גורם למערכת החיסונית לייצר נוגדנים נגד הנגיפים כך שמערכת החיסון לומדת לזהות נגיפים אלו ונמנעת השפעת
יחד עם זאת ידוע שישנם שלמרות שקיבלו את חיסון חלו, (לא מדובר על תופעת הלוואי של החיסון יומיים שלושה אחרי החיסון אלא חלו בשפעת יתכן בצורה קלה יותר אך בכ”ז חלו) זאת בגלל שהמערכת שלהם לא ידעה להתמודד עם גורמי השפעת שהוכנסו לגוף במתן החיסון.
מצד שני ישנם אנשים שלא רוצים לקבל את החיסון כי “מכניסים לי וירוסים לגוף” או כי לא יכולים בגלל מע’ חיסון מוחלשת.

לכך באו לעזור ה”חיסונים” ההומיאופתיים שידועים כבר כ-40 שנה. בהתבסס עליהם פיתחה חברת “לייף אנרג’י” הישראלית (המייצרת תמציות תדרים המופקים מגבישים ומצמחים בהתאמה) “חיסון” להתמודדות עם שפעת.

“החיסון” איננו חיסון במובן המקובל במערכת הבריאות, כפי שמוסבר לעיל. לגוף לא נכנס שום חומר אלא מערכת החיסון מקבלת “מסר” הומאופתי אנרגטי המיועד להתמודדות עם שפעת.

לשימוש בתמציות התדרים של “לייף אנרג’י” יש ניסיון של כ- 14 שנים בריפוי ובעיקר במניעה של מחלות שונות כמו גם מחלות חורף דרך חיזוק מערכת החיסון באמצעות תמציות תדרים אלו.

עונת הסתיו, בתקופת המעבר בין העונות קיים סיכון גדול יותר להידבק בשפעת.

ה”חיסון” מתאים מתינוק ועד קשיש ומותר בכל מצב בריאותי קיים. יחד עם זאת יש לציין שאם כבר חלית העונה בשפעת או לחילופין קיבלת את חיסון השפעת הקונבנציונאלי – אין צורך להשתמש בחיסון זה.

לתשומת לב: כל הנאמר כאן אינו משמש בשום אופן התוויה רפואית.

לשאלות ולרכישת “חיסון”

 

 

 

 

 

 

גלילה למעלה דילוג לתוכן